איטום מרפסות במגדלי מגורים גבוהים

עבודות גובה בסנפלינג לאיטום מרפסות במגדלי מגורים

חשוב לבצע עבודות איטום במרפסות לפני בוא החורף על מנת למנוע חדירת מים והיווצרות עובש ופטריות. יש לצין כי עובש ופטריות גורמים למפגע אסתטי המכער את הבית, להורדת ערך הנכס ולריח רע, וכמו כן מדובר במפגע תברואתי העלול להזיק לדיירים. כאשר יש לאטום מרפסות בגובה רב במגדלי המגורים הרי זוהי משימה מורכבת ומסובכת יותר לכן חשוב לפנות לחברה מקצועית המתמחה בעבודות גובה ואיטום מרפסות במגדלי מגורים גבוהים.

איטום מרפסות בסנפלינג

מגדלי המגורים נישאים אל על וכדי לבצע עבודות איטום של מרפסות וחלונות לא ניתן להתקין קונסטרוקציה לגובה זה או להשתמש במנופי סל. יש לפנות לחברה מקצועית ואמינה המתמחה בעבודות גובה וזו תשלח צוות עובדים מיומן ומנוסה שנעזר בחבלים ובציוד סנפלינג על מנת לבצע את עבודת האיטום של המרפסות במגדל המגורים. צוות החברה מונה בעלי מקצוע מיומנים בעבודות הבנייה ואלה משתלשלים מגג המגדל באמצעות ציוד הסנפלינג על מנת להגיע למרפסות ולבצע את מלאכתם נאמנה. עבודה בגובה רב דורשת דיוק וציוד מיוחד, ועל העובדים לעבוד ביעילות על מנת לאטום את המרפסות עם חומרי איטום איכותיים. לעיתים העבודה נעשית כאשר רוחות ערות מנשבות ויש מקרים בהם עובדים בחורף כדי לבצע איטום מהיר למניעת נזילות והיווצרות רטיבות.

עבודה מורכבת בגבהים

עבודה בגובה נעשית על ידי צוות מקצועי ובעל כל ההכשרות הנדרשות לכך. יש להשתמש בציוד איכותי בטוח ומתקדם על מנת להבטיח את שלום העבדים ועל הצוות לעבוד בזהירות תוך אבטחת כלי העבודה כך שלא ייפלו כלפי מטה ויסכנו עוברים ושבים. לכן, חשוב לפנות רק לחברה מקצועית לעבודות בגובה אשר מתמחה באיטום מרפסות במגדלי מגורים ובעבודות גובה נוספות, ויש לבצע את האיטום בכל מקרה בו מגלים סדקים חיצוניים, כתמי רטיבות ונזילות

לכתבה נוספת על איטום בניינים בגבהים ליחצו כאן