מארבלס פורטל השיש - שיש לריצוף, שיש ואבן טבעית לחיפוי

המאמר נכתב על מנת לספק מידע לכל מי שרוצה לשכור שירותים של חברות או ספקים המתמחים בעבודות עץ ועבודות אבן

ריצוף אבן – חיפוי אבן חוץ ופנים

לאופציה של ריצוף חוץ או ריצוף פנים מומלץ לבחור היום בפתרון של ריצוף אבן. אין ספק ששווה להוסיף עוד כמה מאות שקלים כדי שרצפת הבית שלכם תהיה מיוחדת ולא שגרתית. בבתים רבים המרצפות יהיו עשויות מקרמיקה לבנה ושגרתית, בחרו בריצוף מאבן ותראו מה יהיו התגובות על ריצוף הבית החדש שלכם

ריצוף אבן – סוגים של עבודות אבן
ריצוף חוץ מאבן טבעית משובחת

אבן ירושלמית

חיפוי שיש חיצוני ופנימי בבתים ובחצרות בתים

ריצוף פנים וחוץ של אבן איכותית מסוג אימפריאל ברונז

בחירת אבן לריצוף חיצוני של קירות המבנים

עומדים לרכוש בית חדש? כנסו לאתר שלנו לבחירת אבן לריצוף חיצוני של קירות המבנים בנכס שאתם עומדים לקנות

עבודות עץ: סוגים, אפשרויות, מבחר עבודות בעץ ועוד

פרגולות עץ : עץ גושי, עץ סינטטי
בניית בתי עץ
בניית דקים: דק עץ איפאה, דק סינטטי, דקים
בניית פרקטים -חידוש פרקט עץ
עץ לבניה עצמית
גדרות עץ
בתי עץ
בניית רהיטים מעץ
גגות עץ – רעפים
בניית פרגולות עץ


פורטל השיש החדש שלנו: MARBLES.CO.IL

ריצוף שיש,או אבן תוצרת הארץ פירושו אמנם שימוש באבן יקרה אך איכותית. אם אתם עוסקים בעיצוב בתים ומבקשים לשכור את שירותיה של חברת ריצוף אבן – אלמאיה, לצורך עבודת אבן שונות ומגוונות: ריצוף מדרגות, בניית קופינגים, ריצוף חיצוני של גנים או שבילי כניסה, ריצוף אבן של פנים הבית וריצוף שיש של מטבחים – זיכרו כי השיש שלנו הינו שיש מקומי, שיש ירושלים וגם אבני ארץ ישראל הן האבנים בהן אנו משתמשים.

בניית גגות רעפים

למי שאינו מבין בבניה ובאדריכלות, בניית גגות רעפים נראית כמו בניה פשוטה שיכולה להתבצע על ידי כל שיפוצניק או איש מקצוע שעוסק בגגות. התוצאה הסופית תמיד תראה עבור מי שאין לו רקע בתחום אותה התוצאה, ועבור רוב הישראלים מספיק יהיה לראות גג רעפים מדוגם בסוף העבודה. היות ומדובר בגג הבית שלנו, חשוב לנקוט במהלכים יותר בטוחים וזהירים, עלינו לדאוג שלא יהיו דליפות מהגג בחורף, שיהיה מקום להתקין את דוד השמש ואת הקולטי שמש ושהעבודה בכללותה תהיה מקצועית וחד פעמית.

ריצוף שיש – חיפוי שיש

חיפוי שיש מתאים לבנייה בכל חדר בבית כגון הסלון, המטבח, חדר הרחצה וחדר השינה. המראה של הבית אשר עוצב כולו ברוח השיש, מרצפות וחיפויים, הוא מראה אלגנטי ויוקרתי ובאופן מפתיע, אינו יקר כפי שתתפתו לחשוב.
קרא עוד על חיפוי שיש באתר שלנו

ולסיום -הביטו על התמונה המרהיבה של מדרגות אבן נפלאות. השירות ניתן על ידי חברת אבן בראשית: ריצוף אבן חוץ וריצוף פנים של אבן ושיש