מארבלס פורטל השיש - שיש לריצוף, שיש ואבן טבעית לחיפוי

רונן פפירמן -יועץ חיפוי אבן טבעית ושיש

 ייעוץ לחברות בנייה ולקבלנים בתחום החיפוי של אבן טבעית ושיש

רונן פפירמן מספק שירותי ייעוץ לחברות בנייה בנושא של חיפוי אבן טבעית לבניינים וחיפוי שיש חיצוני. הניסיון רב השנים של רונן (יותר מ25 שנה בתחום הבנייה) והמומחיות הרבה שלו בתחום האבן והשיש, הפכו אותו לאחד היועצים הבכירים בתחום חיפוי האבן  והשיש.  רונן אף משמש כיועץ מוסמך מטעם בית המשפט, בסוגיות הקשורות לאיכות חיפוי השיש והאבן בפרוייקטים של בנייה.  בתפקידו כיועץ, ליווה רונן חברות קבלניות מובילות בישראל כגון "סלע בינוי, חברת אורנים, קבוצת סי פורט ועוד. ליצירת קשר וקביעת פגישה התקשרו: 054-7088820

 

רונן פפירמן – שירותים בתחום יעוץ לחיפוי אבן טבעית ושיש

רונן פפירמן יועץ חיפוי אבןרונן פפירמן מלווה מזה 20 שנה פרוייקטים של בנייה בתור יועץ חיפוי אבן ויש. במסגרת תפקידו מספק רונן מעטפת שירותים לעבודות אבן כגון:

  • איסוף מידע ראשוני לגבי הפרויקט
  • ביקור באתר וביצוע בדיקה מקיפה
  • חוות דעת מקצועית הכוללת דוח
  • אבחון מעמיק ומציאת ליקויים (בפרויקט שיפוץ)

אילו שירותים מספק רונן מתוקף עבודתו כיועץ חיפוי אבן 

יועץ אבן הוא איש מקצוע המתמחה בבחירה, התקנה ותחזוקה של מוצרי אבן. יועצי אבן יכולים לעזור לכם לבחור את סוג החומר המדויק והנכון ביותר ממנו עשויה האבן, אשר יתאים לתנאי מזג האויר או סוג המבנה, וכמובן גם לקבוע את גודלן וצורתן של האבנים ולוודא שהן מותקנות כהלכה.
בתוקף היותו יועץ  חיפוי שיש ואבן, יספק לכם רונן הנחיות מדויקות כיצד להתקין ותחזק את מוצרי האבן כדי להבטיח שהפרויקט יושלם בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות מה שיבטיח לו אריכות חיים.

ביצוע בקרת איכות לפרויקט חיפוי האבן – רונן פפירמן

ברגע שמצאתם יועץ אבן מתאים, שמבין את תהליך הבנייה ומבצע בקרת איכות לחיפוי האבן בפרוייקט – אתם יכולים להיות בטוחים כי הפרויקט יושלם בזמן ועם תוצאות איכותיות. כיום, כאשר פרויקט בינוי מורכב מכל כך הרבה אפשרויות, המומחיות והחשיבות של יועץ החיפוי לפרויקט אינן מוטלות בספק בתהליך קבלת ההחלטות לגבי שיטת החיפוי אשר תיבחר לפרוייקט ולבי אופן הביצוע.  יועץ אבן יכול לספק עצות חשובות לאין ערוך לגבי בחירת חומרים, טכניקות התקנה ועוד. זהו נכס שלא יסולא בפז בכל פרויקט בנייה.  פנו עוד היום אל רונן פפירמן ולא תתאכזבו. שירותי ייעוץ לאבן ושיש טבעית. 054-7088820

 

שאלות ותשובות לגבי עבודתו של רונן בתחום ייעוץ לחיפוי

 

בחירת יועץ האבן המתאים לפרויקט שלך יכולה להיות משימה לא פשוטה. חשוב למצוא אחד שיש לו את המומחיות והניסיון הדרושים כדי להבטיח שהפרויקט שלך יסתיים בזמן ובמחיר משתלם. בעת בחירת יועץ אבן, עליך לקחת בחשבון את ניסיונו בתחום הייעוץ לעבודות אבן: עם איזה חברות בנייה גדולות הוא עבד, על איזה פרוייקטים גדולים הוא פיקח וכו.

תפקידו של יועץ החיפוי בפרויקט בנייה הוא לסייע לך להחליט את ההחלטות הנכונות לגבי בחירת סוג האבן אשר תשמש לחיפוי חיצוני של הבניינים בפרוייקט. יועצי אבן מספקים ונותנים עצות חשובות כיצד לנצל בצורה הטובה ביותר את מוצרי האבן עבור הפרויקט שלך.

יועץ אבן יתן מידע מקיף על כל סוגי האבנים שעשויות להתאים לפרויקט שלכם, בעוד קבלן אבן בעיקר יביא לכם את מה שתבקשו עם עצות מוגבלות לגבי האבנים שהוא מכיר.

במידה ואתם יודעים בוודאות איזה סוג של אבן תשתמשו בבניה שלכם אז אין סיבה אמיתית ליועץ. מנגד, תהליך הבניה הוא פרויקט מורכב ולא תמיד ניתן לראות אפשרויות טובות יותר. לכן, גם אם אתם סגורים על סוג האבן שלכם, מומלץ לבדוק אפשרויות נוספות לפני סוף הפרויקט.

אין חשיבות ממשית לקרבה הפיסית של יועץ אבן ושיש למקום בו נדרש השירות כל עוד מוסכם בין הצדדים שהדבר לא יפגע בזמינות השירות במידה וקיים מרחק משמעותי.
וכמובן שלא מומלץ להיעזר באנשי מקצוע מחיפה למשל כאשר הפרויקט שלכם באילת.

Table of Contents